ETAPY TWORZENIA MEBLI NA WYMIAR

1-etap-wspolpracy-z-leme

WSTĘPNA WYCENA

Jest to pierwszy etap współpracy, który pozwoli nam wspólnie z Państwem ustalić zakres planowanej realizacji. Na tym etapie zazwyczaj macie już koncepcje waszych wymarzonych mebli, dlatego pomocny będzie ich wstępny szkic razem z rzutem pomieszczeń. (bez obaw, nie oczekujemy profesjonalnych rzutów i rysunków. Szybki szkic na kartce papieru będzie wystarczający.) Doradzimy wam jak dopracować wasz projekt, jakie są najlepsze rozwiązania, konfiguracje, jakie systemy funkcjonalne wybrać, jakie materiały i sprzęt AGD będą najlepsze, a także jak przygotować mieszkanie i znajdujące się w nim instalacje pod planowane meble.

Na tym etapie będziemy mogli wstępnie oszacować zakres cenowy całej realizacji i dostosować wszystko do waszych oczekiwań i budżetu. Im więcej nam powiecie juz teraz, tym dokładniej wycenimy realizacje

PRZYGOTUJ: Wstępny szkic, wymiary, sprzęty AGD jakie chcesz zamontować oraz materiały jakie chciałbyś użyć (płyta, blaty, fronty, itp).
2-etap-wspolpracy-z-leme

PROJEKT I WIZUALIZACJA

Po wstępnych ustaleniach i wpłacie zadatku za projekt, przystępujemy do tworzenia waszych mebli na papierze oraz w wersji cyfrowej. Da wam to pogląd jak wybrane kolory, materiały oraz układ mebli będzie się prezentował w danym pomieszczeniu. Jest to moment, w którym nanosimy poprawki, aktualizujemy układ, dodajemy lub usuwamy elementy, dzięki czemu przed rozpoczęciem pracy możemy dopasować projekt do waszej wizji, z którą do nas przychodzicie i przed “wbiciem pierwszego gwoździa” wszystko dokładnie przemyśleć

ZADATEK: jest formą zawarcia umowy i zobowiązaniem do wypełnienia warunków ustalonych w pierwszym etapie naszego kontaktu.
3-etap-wspolpracy-z-leme

SZCZEGÓŁOWY POMIAR

Tutaj zaczyna się magia i do gry wchodzi miernik laserowy. Dzięki nowoczesnej technologii, jesteśmy w stanie precyzyjnie wymierzyć każde pomieszczenie bez względu na defekty i nierówności ścian czy podłóg. Ostateczny projekt z takim pomiarem wycinany jest za pomocą maszyn CNC i precyzyjny wymiar jest kluczowy w dokładnym wycięciu płyt, frontów czy nawierceniu otworów monterskich. Ważne jest to szczególnie w pomieszczeniach starego budownictwa lub nowych budynkach, w którym piony nie do końca są pionowe a podłogi nie do końca poziome.

Jako jedyna firma w regionie, działamy w tej technologii i możecie być pewni, że dzięki laserowi, finalny efekt będzie wyjątkowo dokładny.

PRZYGOTUJ: mieszkanie lub pomieszczenie tak aby zebranie pomiarów przebiegło szybko i sprawnie. Najlepiej, jeżeli dane pomieszczenie jest puste. Pozwoli nam to szybko zebrać pomiar i dokładnie sprawdzić jak rozprowadzone są instalacje elektryczne, sanitarne czy kominowe.
4-etap-wspolpracy-z-leme

PODPISANIE UMOWY

Ostatni etap przed zabraniem się do nadawania waszym projektom realnych kształtów. Podpisanie umowy stanowi to zabezpieczenie zarówno dla nas jak i dla was, że wszystko co ważne zostało właściwie ustalone i zatwierdzone przez obie strony. Podpisanie umowy wiąże się również z wpłatą zaliczki, które wysokość uzależniona jest od całkowitych kosztów ale waha się od w granicach od 30% do 50% wartości umowy. Do umowy podpięty jest zatwierdzony projekt, lista ustalonych materiałów i sprzętów AGD. Stosujemy sprawdzony format umowy ale jesteśmy elastyczni. Jeżeli będziecie mieli niestandardowe wymagania i życzenia, zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę. Po podpisaniu umowy, projekt przesyłamy do wycięcia i przygotowania płyt, frontów i podzespołów.
5-etap-wspolpracy-z-leme

MONTAŻ I SERWIS

Montaż to ostatni moment przed debiutem waszych mebli.Montaż w zależności od wielkości zabudowy meblowej, trwa kilka dni. Czas montażu ustalamy wstępnie przed podpisaniem umowy, ale zdarzają się różne rzeczy po drodze i wcześniej wybrany moment może okazać się dla was niemożliwy lub kłopotliwy. Nie martwcie się, jesteśmy elastyczni! Mimo tego, iż staramy się oddać finalny produkt najszybciej jak to możliwe, to do każdego montażu podchodzimy indywidualnie. Po montażu sprzątamy i przygotowujemy meble do debiutu.

Nowe meble cały czas pracują i w momencie wystąpienia takiej konieczności, służymy również serwisem w zakresie regulacji frontów, drzwi przesuwnych czy innych prac związanych z układaniem się mebli.
ul. Homffmanowej 19, 35-016 Rzeszów
mebleleme@gmail.com
+48 781 787 207

© Leme 2019 | Polityka prywatności