OFERTA MATERIAŁÓW I SYSTEMÓW

fronty lakierowane: (wysoki połysk, matowy), foliowane, akrylowe, fornirowane, drewniane, szklane
blaty: kwarcowe, granitowe, z płyty wiórowej
korpusy: płyty meblowe, obrzeża
okucia meblowe: systemy podnośników do frontów górnych, systemy zawiasów, systemy szuflad, systemy prowadnic, systemy organizacji wewnętrznej do szuflad
akcesoria meblowe: uchwyty, zawieszki, listwy montażowe, systemy cokołowe, nogi, kosze cargo


Dzięki szerokiej gamie materiałów i akcesoriów, mamy możliwość dopasowania projektu do danego przedziału cenowego i planowanego efektu stosując optymalny zestaw rozwiązań.

OFERTA MATERIAŁÓW I SYSTEMÓW

fronty lakierowane: (wysoki połysk, matowy), foliowane, akrylowe, fornirowane, drewniane, szklane
blaty: kwarcowe, granitowe, z płyty wiórowej
korpusy: płyty meblowe, obrzeża
okucia meblowe: systemy podnośników do frontów górnych, systemy zawiasów, systemy szuflad, systemy prowadnic, systemy organizacji wewnętrznej do szuflad
akcesoria meblowe: uchwyty, zawieszki, listwy montażowe, systemy cokołowe, nogi, kosze cargo


Dzięki szerokiej gamie materiałów i akcesoriów, mamy możliwość dopasowania projektu do danego przedziału cenowego i planowanego efektu stosując optymalny zestaw rozwiązań.

OFERTA MEBLI NA WYMIAR

Grafika zabudowy kuchennej LEME

MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

Wysokiej jakości KUCHNIE NA WYMIAR, zintegrowane są ze sprzętem kuchennym i nowoczesnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Szeroki wachlarz materiałów oraz duży wybór systemów meblowych, pozwala nam sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym i oryginalnym pomysłom. Laserowy pomiar pomieszczeń gwarantuje najwyższą precyzję wykonania nawet w starym budownictwie, oraz idealne dopasowanie nowoczesnego osprzętu do powierzchni blatów.

Mówi się, że kuchnia to serce domu. Tu rozchodzi się aromat kawy o poranku i czekoladowego ciasta na deser. Tu przygotowujemy pospiesznie kanapkę dla dziecka do szkoły oraz doprawiamy wykwintną kolację dla najbliższych.

To miejsce wyjątkowe, spełniające wiele funkcji. Dlatego nasze meble kuchenne dopasowane są do stylu życia naszych Klientów, ich upodobań, potrzeb, budżetu, a także do przestrzeni jaką dysponują.
Grafika mebli łazienkowych na wymiar LEME

MEBLE ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Niektórzy są zwolennikami prysznica, inni uwielbiają długie kąpiele w wannie pełnej piany, bez względu na to co wybierzemy, relaks znajdziemy w łazience.

Funkcjonalne i estetyczne MEBLE ŁAZIENKOWE łączące elegancki i estetyczny wygląd z dyskretną funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Nowoczesne materiały wysokiej klasy, pozwalają na zachowanie pięknej i estetycznej formy przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości w warunkach wysokiej wilgotności.

Wykonujemy różnego typu szafy, szafki, półki oraz blaty umywalkowe do łazienek. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej oklein i innych materiałów wykończeniowych możemy stworzyć meble w Państwa indywidualnym stylu, tak aby wpisywały się one w Wasz wymarzony sposób aranżacji przytulnego łazienkowego wnętrza.
Grafika - meble biurowe LEME

MEBLE BIUROWE NA WYMIAR

Praca, to nasz drugi dom. Przecież spędzamy w niej większą część dnia. Miejsce to musi zapewniać wygodę, funkcjonalność i estetykę. Wygląd wnętrza reprezentuje firmę i wpływa na dobre relacje z klientami.

Oferujemy proste i eleganckie formy MEBLI BIUROWYCH, podkreślone wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz starannością wykonania, pasujące do współczesnego dynamicznego charakteru pracy biur, sklepów, punktów usługowych.

Profesjonalne i dopasowane do wymogów biznesu MEBLE BIUROWE, wyposażone w funkcjonalne systemy i wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Nasz meble biurowe odznaczają się elegancką prostotą oraz ergonomią i pełną funkcjonalnością niezbędną przy pracy biurowej. Nasze meble będą tworzyć eleganckie wnętrze, jednocześnie “współpracować” z użytkownikami, zwiększając przyjemność i efektywność pracy.
Grafika szaf wnękowych LEME

SZAFY WNĘKOWE NA WYMIAR

Równo zawieszone, pachnące, wyprasowane koszule, poukładane w rzędzie buty, miejsce na płaszcz i suknię wieczorową, na pudło z pamiątkami i zapasową pościel.

W szafie musi być miejsce na wszystko. Półki, stelaże, pantografy, szuflady, kosze, czy to w zabudowie prostej, czy też ze skosem zawsze oferujemy rozwiązania optymalizujące przestrzeń każdego pomieszczenia.

SZAFY WNĘKOWE wkomponowane w przestrzeń mieszkania, w pełni uzupełniają wystrój pomieszczeń, przy zachowaniu wygodnej funkcjonalność i dużej pojemności. Odpowiednie systemy drzwi przesuwnych, dają wygodny dostęp do całej powierzchni szaf, a odpowiednio zaprojektowany rozkład poszczególnych elementów, umożliwia efektywne wykorzystanie całej przestrzeni, nawet w ciasnych pomieszczeniach.
Grafika mebli specjalistycznych LEME

MEBLE SPECJALISTYCZNE NA WYMIAR

Laboratoria, gabinety lekarskie, pracownie naukowo-badawcze czy apteki wymagają wyposażenia w meble spełniające określone normy bezpieczeństwa.

Oferujemy szafki do przechowywania niebezpiecznych substancji, stoły laboratoryjne wyposażone w blaty robocze o różnej odporności chemicznej, termicznej i mechanicznej, służące do prac z substancjami chemicznymi lub do wykorzystywania pod lekką aparaturę.

Przy projektowaniu mebli specjalistycznych kierujemy się zarówno optymalnym zagospodarowaniem przestrzeni pozwalającymi utrzymać higienę i porządek jak i obowiązującymi przepisami, normami oraz dobrymi praktykami. MEBLE DO ZASTOSOWAŃ SPECJALISTYCZNYCH (laboratoria, pracownie rzemieślnicze, ekspozycje wystawowe itp.) uwzględniające wszelkie niestandardowe wymogi oraz nietypowe przeznaczenie. Indywidualny projekt, niebanalne rozwiązania oraz praca z klientem od pierwszej konsultacji, pozwalają na stworzenie niekonwencjonalnych mebli, dopasowanych do wymogów najbardziej wymagających klientów, zapewniając wysoką trwałość każdym, nawet najtrudniejszych warunkach.
pokoj

MEBLE POKOJOWE

Zobacz realizacje
Salon, pokój dzienny, sypialnia, gabinet – to miejsca o różnym przeznaczeniu. Zdarza się, że jedno pomieszczenie pełni kilka ról jednocześnie.

Doradzimy jak zagospodarować przestrzeń tak, by nie straciły na uroku, a zyskały na funkcjonalności. Zaprojektujemy i wykonamy doskonałej jakości regały, meblościanki, ławy, szafki, komody, półki, witryny, barki- dopasowując się do preferowanego przez Państwa stylu.

MEBLE POKOJOWE to szeroka gama rozwiązań do różnych pomieszczeń.
ul. Homffmanowej 19, 35-016 Rzeszów
mebleleme@gmail.com
+48 781 787 207

© Leme 2019 | Polityka prywatności